telewizja przemysłowa Katowice

Telewizja przemysłowa  - Katowice

Firma Alarmix świadczy usługi w zakresie sprzedaży, projektowania oraz montażu kompletnych systemów telewizji przemysłowej (zarówno analogowej HD jak i cyfrowej IP) na terenie Katowic oraz okolicznych miejscowości. Oferujemy kamery, które pozwalają na nagrywanie obrazów w dzień i w nocy (urządzenia umożliwiają rejestrację wizji praktycznie bez oświetlenia zewnętrznego). Zapis wykonywany jest na rejestratorze cyfrowym wyposażonym w dysk twardy. Ponadto obraz może być udostępniony poprzez sieć lokalną lub w dowolne miejsce na świecie za pomocą Internetu.

Montowana przez nas telewizja przemysłowa i profesjonalnie wykonane systemy nadzoru zwiększają poziom bezpieczeństwa w obrębie obiektów w których zostały zainstalowane. Monitoring stwarza ogromne możliwości kontrolowania tego, co dzieje się w firmie, domu bądź na innym wybranym obszarze.

Oferujemy sprzęt takich firm jak: Hikvision, Dahua, Novus.

telewizja przemysłowa Katowice 2

Zapewniamy kompleksową i fachową obsługę polegającą na wdrożeniu systemów telewizji przemysłowej. Nasi doradcy zaproponują Państwu najlepsze dla Waszych zastosowań rozwiązania, przeprowadzą symulację kosztów wykonania instalacji monitoringu. Oferujemy szeroki wybór urządzeń najwyższej jakości – jedynie renomowanych i cenionych na całym świecie producentów.

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług inwestorów jak i projektantów !

telewizja przemysłowa

Dane firmy i kontakt

tel. kom. 601 40 33 24

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Czynne: 8 00 - 15 00

 

Katowice, ul. Ściegiennego 7

tel.: 32 258 54 89

 

Sosnowiec ul. Niepodległości 25

tel./fax.:  32 291 39 28

 

Mapa dojazdu

Koncesja

Color I Color II Color III Color IV Color V Color VI