Rolety zewnętrzne

Firma Alarmix jako jedna z pierwszych w Polsce na początku lat 90 rozpoczęła produkcję oraz montaż rolet zewnętrznych i bram rolowanych. Doświadczenie, które zdobyliśmy przez ten czas, pozwala nam zapewniać innowacyjne rozwiązania w zakresie systemów rolet zewnętrznych.

Wykonamy profesjonalny pomiar na terenie Katowic i okolic, proponujemy najlepsze dla Was rozwiązania, przygotujemy kosztorys oraz przeprowadzamy wdrożenie projektu. Dążymy do zadowolenia Klienta, dlatego zadbamy aby końcowy efekt spełnił Wasze oczekiwania! Fachowa kadra pracowników z chęcią doradzi Państwu na każdym etapie realizacji zamówienia!

Dlaczego warto wybrać rolety zewnętrzne?

  1. Rolety zewnętrzne zapewniają poczucie intymności, bezpieczeństwa oraz eliminują hałasy dobiegające z zewnątrz.
  2. Rozwiązania te nie dopuszczają w okresie letnim do domu promieni słonecznych, a zatem umożliwiają utrzymanie komfortowej temperatury w pomieszczeniach. Otwory wentylacyjne zapewniają właściwą cyrkulację powietrza, gwarantując przyjemny chłód.
  3. W okresie zimowym, rolety osłaniają przed chłodem, wiatrem, deszczem czy śniegiem. Pozwalają zredukować przenikalność cieplną w przypadku okien starego typu aż do 37%.

Szczególnie polecamy rolety z napędem elektrycznym oraz systemami centralnego sterowania.

Na napędy elektryczne udzielamy 4 letniej gwarancji.

Prowadzimy również serwis i naprawy rolet oraz krat rolowanych.

 

rolety zewnętrzne technika osłonowa

 

schemat działania rolet

Dane firmy i kontakt

tel. kom. 601 40 33 24

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Czynne: 8 00 - 15 00

 

Katowice, ul. Ściegiennego 7

tel.: 32 258 54 89

 

Sosnowiec ul. Niepodległości 25

tel./fax.:  32 291 39 28

 

Mapa dojazdu

Koncesja

Color I Color II Color III Color IV Color V Color VI