naprawa monitoringu cctv

Naprawa i montaż monitoringu - Katowice

Nasza firma oferuje naprawę i montaż monitoringu wraz z demontażem, a także montaż całego systemu CCTV. Monitoring składa się ze specjalnych urządzeń monitorujących, które przez określony czas (najczęściej 24h na dobę) monitorują daną powierzchnię, rzecz, czy obiekt. System monitoringu powinien być poddawany systematycznemu przeglądowi przez firmę specjalizującą się w jej naprawach.

W kamerach najczęściej wypalają się systemy odpowiadające za podczerwień, natomiast źle zainstalowana trakcja sieciowa sprawia, iż napięcie z zasilacza jest zbyt wysokie, co powoduje przeciążenie kamery i urządzeń do niej podłączonych.

Firma ALARMIX dokonuje kompleksowych usług w zakresie montażu i naprawy całego systemu monitoringu, od okablowania po kamery. Nasza firma przyjmuje każdego typu realizacje z Katowic i okolic. Nasza firma jest gotowa na podłączenie kamery i montażu całego systemu z nią związanego. Nasza oferta jest skierowana dla klienta indywidualnego oraz właścicieli dużych firm, czy korporacji. Poprawnie wykonana instalacja kamer monitorujących i odpowiednie zaplanowanie telewizji CCTV pozwoli Waszej firmie na znacznie lepszą ochronę niż dotychczas.

Dane firmy i kontakt

tel. kom. 601 40 33 24

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Czynne: 8 00 - 15 00

 

Katowice, ul. Ściegiennego 7

tel.: 32 258 54 89

 

Sosnowiec ul. Niepodległości 25

tel./fax.:  32 291 39 28

 

Mapa dojazdu

Koncesja

Color I Color II Color III Color IV Color V Color VI