alarmy Katowice

Alarmy - Katowice

Alarmy - systemy alarmowe - serwis alarmów

Alarmy to specjalność firmy Alarmix. Nasza firma oferuje kompleksowe usługi w zakresie projektowania oraz montażu systemów alarmowych.

W ofercie posiadamy profesjonalne urządzenia produkcji czołowych firm światowych pozwalające na doskonałe zabezpieczenia chronionego obiektu przed włamaniem, kradzieżą, napadem. Informacja o zagrożeniu jest natychmiast przesyłana drogą telefoniczną, radiową lub Internetem do bazy monitorującej lub w dowolne miejsce na świecie.

Posiadamy w sprzedaży alarmy uznanych na rynku europejskim marek, dlatego możecie liczyć Państwo na niezawodność techniczną, a z naszej strony perfekcyjny montaż.

 

Jakie alarmy oferujemy?

Instalujemy alarmy takich firm jak:

  • Satel
  • Rokonet
  • DSC
  • Paradox
  • Siemens
  • Ajax

 Poniżej przedstawiamy wybrane modele central alarmowych

 

 

serwis alarmów Katowice
 

Alarmy Centrala Versa

Oferta alarmów Versa została opracowana po gruntownym przeanalizowaniu potrzeb rynku w zakresie ochrony małych i średnich obiektów. Versa wprowadza nowy standard w swojej klasie.
Rozbudowane możliwości kształtowania funkcji poszczególnych elementów centrali i niespotykane gdzie indziej  sposoby powiadamiania o alarmie sprawiają, że Versa jest produktem na miarę XXI - wieku

alarmy Katowice - systemy alarmowe
 

Alarmy Centrala Integra

Centrala alarmowa Integra przeznaczona jest do średnich i dużych obiektów. Dzięki możliwością dołączenia modułów rozszerzających idealnie nadaje się między innymi do obiektów, w których planowana jest rozbudowa. Możliwość przyłączenia do 256 linii , dużej ilości klawiatur, z których sterowany jest system , a także zdefiniowania dużej liczby stref oraz duża liczba wejść dozorowych, pozwalają rozsądnie rozwiązać zadanie ochrony w większości obiektów.

 

Dane firmy i kontakt

tel. kom. 601 40 33 24

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Czynne: 8 00 - 15 00

 

Katowice, ul. Ściegiennego 7

tel.: 32 258 54 89

 

Sosnowiec ul. Niepodległości 25

tel./fax.:  32 291 39 28

 

Mapa dojazdu

Koncesja

Color I Color II Color III Color IV Color V Color VI